Hlavní strana >> Konstrukce garáže
 
 

Rozměry garáží a skladů

konstrukce1.jpg
konstrukce2.jpg

Jak velkou garáž potřebujete? My jsme schopni doručit a smontovat až 6 m výšky a délku i šířku prakticky jakoukoliv kdekoliv a kdykoliv po předchozí dohodě.

Nezapomínejte, že vše lze individuálně domluvit. Nemáme žádné fixní rozměry, kterým se musíte přizpůsobovat. Zadejte si vlastní rozměry, které Vám budou vyhovovat nejlépe. Standardní garáž zakladních rozměrů 3 x 5 metrů je níže na plánku.

Konstrukce mohou být v zástavbě jednotlivě nebo skupinové. Standardní konstrukce má rozměr 3 m šíře x 5 m délky. Standardní výška je 2,2 m vpředu a 1,9 m vzadu. Hmotnost této garáže je 350 kg.

Konstrukce je vyrobena z ocelových úhelníků, C profilů, nebo uzavřených svařovaných profilů vzájemně svařených do jednotlivých dílů (stěna, střecha) natřených základovou barvou.

Díly jsou spolu spojeny šrouby a tvoří uzavřenou konstrukci. Konstrukce je opláštěna trapézovým plechem T-14, k výběru je pozinkovaný nebo dodatečně průmyslovým akrylem pokrytý plech z nabídky barev dle specifikace RAL.

Konstrukce střechy standardního provedení má spád dozadu, je však možno objednat spád boční, spád dopředu nebo boční dvou spád.(sedlovou střechu).


Příklad garážování osobního auta Škoda Fabia Combi v Garáži Standard 3 x 5 m

Na nákresu je v přesném poměru vidět jak bude parkovat Vaše vozidlo Škoda Fabia Combi nový model v naší standardní garáži s rozměrem 3 x 5 m. Na nákresu je vidět, že rozměr postačuje pro rozměr tohoto modelu auta.

 

Pokud ale plánujete do garáže například regál na pneumatiky, případně jiné odkládací plochy, je již lepší zvolit rozměr 3 x 5,5 m, nebo pro pohodlné vystupování a případný boční regál 3,5 x 5 m.

 

Vše závisí na typu vozidla.

 

(kliknutím na obrázek získáte přesné rozměry tohoto modelu osobního auta)

 

 
© PS Media s.r.o.  -  powered by redakce-online.cz

Partneři:  SEO webu sledují SEO nástroje.cz | CZIN.eu | Boudy pro psy | ZDROJ.cz - katalog odkazů | Zařizujeme dům - vše pro dům, zahradu a bydlení. | Katalog firem - Firmy Opava | Osvětlení zahrady - www.osvetleni-svitidla.com |